BRERA MILANO 1930
Panettoni si colomba
Don Julio Reposado are o textura matasoasa, atat de moale incat aceasta tequila aproape se topeste pe limba ta, si are o bogata varietate de ingrediente care se simt inghititura cu inghititura, cum ar fi ciocolata, vanilia si scortisoara, pere, mere si lamaie si chiar un pic de miere! Don Julio Reposado are un final cald, moale, format din fructe uscate si nuci, cu un indiciu de caramel si mere.
Adauga un review acestui produs:
La Cofradia Tequila Anejo - Satisfacerea palatelor cele mai solicitate este una dintre misiunile La Cofradia, o companie cu o lunga tradit›ie în industrie.
În 1995, La Cofradia a introdus acest 100% Agave Tequila care poarta numele companiei. Sticlele La Cofradia Tequila poarta semnatura proprietarului distileriei, Carlos Hernandez Hernandez, care urmeaza sa fie date cu ocazii speciale.
Herradura Reposado este un Delicios Tequila lansat în 1974 - a fost È™i primul Reposado comercial din lume! Herradura Reposado este îmbătrânit timp de 11 luni în butoaie de stejar È™i a fost premiat cu medalia de aur dublu de la San Francisco la World Spirits Competition.
Tradus ca „fraternitate”, TEQUILA LA COFRADIA REPOSADO a fost fondat în 1991 de Carlos Hernandez si se mândreste cu mestesugul traditional si proprietatea mexicana 100%. Agava pe care o folosesc la producerea Tequilei LA COFRADIA REPOSADO este cultivata la fata locului într-o ferma de 671 de hectare.
Tequila Corralejo Reposado este o bautura 100% blue agave, dublu distilata, lasata la invechire 4 luni in butoaie din trei tipuri de stejar( american de 50%, francez 25%, Encino Stejar 25%).Tequila Corralejo Reposado este disponibila in sticle de culoare albastra ce simbolizeaza vindecarea. Aroma intensa de vanilie, miere, lamaie, stejar si note de agave ii confera un gust aparte.
Reviewuri clienti:
Nu este nici un review pentru acest produs.