BRERA MILANO 1930
Panettoni si colomba
Pret: 619 LEI
Adauga un review acestui produs:
Single malt-ul Ardbeg Corryvreckan a fost lansat pentru a lua locul cunoscutului whisky Airigh nam Beist. Deşi misiunea nu a fost deloc uşoară, a fost încununată cu succes, iar Ardbeg Corryvreckan a reuşit nu numai să înlocuiască vechea băutură, ci şi să obţină premii importante. După cum sugerează şi numele inspirat de al doilea cel mai mare vârtej natural de apă din lume, acest sortiment se adresează celor cu spirit de aventură, care preferă un gust puternic, îndrăzneţ şi deosebit.
Glenfarclas 12 ani reprezintă o introducere excelentă în specificul distileriei. Glenfarclas 12 este caracterizat printr-o explozie de arome fructate şi a fost creat iniţial pentru export şi comercializare în zone duty free. În anul 2006, sortimentul a fost votat ca fiind "cel mai bun whisky învechit în butoaie de sherry”, urmând ca în anii succesivi să fie premiat în cadrul mai multor competiţii de profil.
Ardbeg Uigeadail combină notele tradiţionale de fum cu arome bogate de fructe, împrumutate din butoaiele de sherry. Single malt-ul nu este filtrat la rece, motiv pentru care îşi păstrează intacte bogăţia şi intensitatea aromelor, conturând un caracter amplu şi profund. Ardbeg Uigeadail beneficiază de un profil aromatic amplu şi complex, care împleteşte în mod remarcabil arome dulci, note condimentate şi accente bogate de fum.
Aberlour 18 YO este una dintre distileriile preferate din Scoția, datorită aromei destul de bogate și fructate. Aberlour 18 YO, un câștigător al unei medalii de aur, la Concursul Internațional de Vinuri și Spirte.
Reviewuri clienti:
Nu este nici un review pentru acest produs.