BRERA MILANO 1930
Panettoni si colomba
ROM SANTIAGO DE CUBA 20 YO este romul de cea mai inalta calitate, care are butoaie de stejar indelung maturate, pentru a obtine calitatile perfecte. Santiago de Cuba 20 YO are o frumoasă culoare ambră întunecată, un miros dulce È™i foarte fin, gustul este extrem de delicat, dulce până la miere si o aromă de lungă durată. Acest Santiago de Cuba 20 YO a fost iniÈ›ial lansat pentru a sărbători cea de-a 485-a aniversare a oraÈ™ului Santiago de Cuba în anul 2000.
Adauga un review acestui produs:
Bristol Port Morant Guyana 1999 are o îmbuteliere vintage a unui rom foarte intens, din fosta distilerie Port Morant din Guyana. Bristol Port Morant Guyana 1999 are o aromă fină de fructe È™i se contopeÈ™te cu note de flori È™i melasă.
ELEMENTS EIGHT GOLD este un rom auriu, senzual È™i complex, ideal în cocktail-uri clasice sau direct peste gheață. Echilibrul armonios al celor opt elemente cheie face ca acest rom ELEMENTS EIGHT GOLD super premium să fie delicat neted È™i aromat.
Rom Cubaney Tesoro 25 YO Solera este fabricat dupa metoda tradițională cubaneză. CUBANEY TESORO 25 YO are o aroma de ciocolată, vanilie, cafea, miere și fructe.
Produs în Panama, Romul Malecon 12 YO este fabricat prinntr-un proces împrumutat de distilare a trestiei de zahăr. Maturarea lui se confruntă în butoaie de bourbon, selectate cu cea mai mare grijă, pentru a ajunge la un produs finit elegant È™i rafinat. Malecon Reserva Superior de 12 ani este un rom dulce, fructat, intens È™i picant.
Reviewuri clienti:
Nu este nici un review pentru acest produs.