BRERA MILANO 1930
Panettoni si colomba
Pret: 268 LEI
10 ani este vârsta ideală pentru ca coniacul să arate toată bogăția È™i varietatea de arome de care este capabil. După 10 ani de învechire în butoaie de stejar, notele florale È™i de stejar sună ca un acord armonios. Datorită echilibrului componentelor aromatice, coniacul impresionează prin generozitate È™i eleganță. Lasa in urma un postgust puternic persistent.
Aspect: culoare chihlimbar bogat, strălucire strălucitoare.
Aroma: Aroma puternica, perfect echilibrata, in care notele de stejar se imbina armonios cu note de vanilie si scortisoara.
Gust: gust foarte rafinat, nobil, cu note de fructe albe și note moi, discrete de stejar.
Adauga un review acestui produs:
Davidoff VSOP este un cognac puternic È™i echilibrat de cea mai bună proveniență. ÎÈ™i datorează caracterul distinctiv eaux-de-vie-urilor selectate din regiunea Cognac. Este un cognac surprinzător de complex, cu un gust lung È™i persistent pe palat, cu o structură compozită, totul transformându-se într-o experiență misterioasă È™i agreabilă.
RENAULT XO evidentiaza un gust fin, răsplătit cu note de miere și note de caramel, ciocolată, nuci și tutun. RENAULT XO este un cognac de o calitate superioara.
Culoare: Caramel.
Miros: Condimente bogate, dar delicate, subtile, combinate cu vanilie și un buchet floral. Note de caramel și nuci.
Gust: bine echilibrat, puternic cu finețe. Un finisaj cu adevărat satisfăcător ușor parfumat de stejar și citrice.
Geffard Tres Vieux Cognac Carafe Millenium contine 40% alcool, are un gust rafinat si reprezinta o alegere inspirata pentru un cadou memorabil. Geffard Tres Vieux Cognac Carafe Millenium este un produs al casei Geffard Henri, fondata in 1840 in Grande Champagne, Cognac.
Reviewuri clienti:
Nu este nici un review pentru acest produs.