BRERA MILANO 1930
Panettoni si colomba
Acest rom este un amestec de băuturi spirtoase din Panama, Mauritius È™i Nicaragua, care îmbătrâneÈ™te între 4 si 8 ani, într-o combinaÈ›ie de butoaie de stejar american È™i european. Cañaoak Gold Rum este bine echilibrat si oferă note de zahăr auriu, ciocolată cu lapte, fructe tropicale si stejar strălucitor.
Adauga un review acestui produs:
Piratul XO Reserve, pe bază de melase, provine din mai multe regiuni din frumoasa Caraibe. Aroma romului Pyrat XO Reserve se caracterizează printr-un caracter puternic, dar dulce. Prezinta note fructate de mandarine confiate, portocale, însoÈ›ite de o uÈ™oară condimentare de scorÈ›iÈ™oară, vanilie È™i migdale, care ne încântă simÈ›urile.
Acest sortiment columbian cu nuanţă seducătoare, face parte din gama Dictador 100 Months, care cuprinde romuri cu arome inedite, învechite în butoaie de bourbon pe o perioadă de 100 de luni. Bogăţia aromatică se prezintă discret, fără a fi apăsătoare ÅŸi face din Dictador Amber un sortiment potrivit pentru a fi savurat sec sau în cocktailuri, cărora le împrumută un strop din personalitatea sa elegantă.
PUNTACANA Club XOX 50 TH este un rom premium creat la 50 de ani de la Oliver È™i Oliver. Acest rom de înaltă calitate a fost produs într-o ediÈ›ie limitată. Toate sticlele sunt numerotate È™i semnate personal de Maestro Ronero. Rom PUNTACANA Club XOX 50 TH este puternic, armonios, plin de corp È™i plăcut, dulce, cu note de stejar si măr prăjit.
Superbul rom Millionario XO este distilat în alambicuri vechi, tip coloană È™i învechit timp de 20 de ani în butoaie din lemn de stejar american. Sortimentul excelează la capitolul gust, unde combină elegant arome dulci cu note condimentate, pentru a contura un buchet surprinzător de plăcut. Iubitorii de rom vor aprecia cu siguranță fineÈ›ea È™i textura catifelată a acestui sortiment îmbuteliat într-o sticlă cu design clasic, care completează elegant personalitatea romului.
Reviewuri clienti:
Nu este nici un review pentru acest produs.