BRERA MILANO 1930
Panettoni si colomba
BRAASTAD XO este un cognac ce evidentiaza o nuanta de ciocolata neagra. Aroma este fina, complexa, cu note de tabac si trufe. Gustul este echilibrat si armonios, cu note de alune de padure.
Adauga un review acestui produs:
COGNAC LA FAYETTE XO are note de alune, prune uscate, scortisoara, cafea, portocala caramelizata, boabe de cafea prajite, migdale la gratar, trufe albe, cirese negre, turta dulce, anason stelat si o nota de ghimbir. Lasa o impresie puternica, care este uimitoare, cu arome intense elegante de lunga durata.
Culoare: auriu intens
Miros: cald, profund, puternic, lemnos, fructe, mirodenii, piele
Gust: matasos, note calde si fine de lemn, arome picante, piper, piele
Finish: lung si bogat
Un amestec de 40 eaux- de-vie invechite mai bine de 50 de ani provenind din zona Grande Champagne.
Culoare: Un amestec frumos complimentat de tonuri de mahon și cupru.
Miros: Bine echilibrat È™i pur încântător. Aroma florală, cu note îmbietoare de liliac înmugurit.
Gust: ProspeÈ›ime de la prima lovitură, datorită unui debut de alcool plin de viață, cu urmarea subtilă a cireÈ™elor confiate. Minunat echilibrat, cu un amestec perfect de note fructate, înflorite È™i uÈ™or lemnoase.
Menard Reserve Extra Premier Cru Grande Fine Champagne este un cognac rotund, rafinat, invechit in butoaie de stejar.
Miros: fin in care se regasesc notele varstei cu note delicate de nuci si migdale
Aroma: arome de nuci, alune, migdale cu un finisaj floral
Reviewuri clienti:
Nu este nici un review pentru acest produs.