BRERA MILANO 1930
Panettoni si colomba
Pret: 268 LEI
Produs in regiunea Bas Armagnac, Darroze Les Grands Assemblages 12 ani este invechit in butoaie din stejar, de la care primeste un gust complex, completat de arome de fructe si de condimente.
Adauga un review acestui produs:
Acest Bas-Armagnac este un amestec de brandy. Este, în mod excepÈ›ional, obÈ›inut dintr-un singur soi de struguri tradiÈ›ionali, Folle Blanche. ARMAGNAC CHATEAU DU TARIQUET FOLLE BLANCHE CLASSIQUE a fost îmbătrânit în butoaie de stejar, timp de minim 3 ani.
ARMAGNAC DELORD 25 YO are o nuanta de cupru si este foarte elegant, fin, cu note piperate si picante. Acest armagnac dezvaluie un gust de cacao, condimente(ardei), tanini, vanilie si rancio.
ARMAGNAC LAFONTAN 12 ANI este îmbătrânit în butoaie de stejar, iar datorită arderii bucăților È™i a taninului lemnului, aromele neaÈ™teptate sunt dezvăluite È™i explodează după maturizare. Acest Armagnac este unic.
„Monluc” VSOP are o aroma armonioasa ce este impletita cu note de fructe proaspete, cu un gust moale si delicat ce este imbinat cu tonuri de prune uscate, pere, impletite cu note de coaja de portocala, vanilie si miere. Armagnacul atrage prin culoarea sa cu accente de aramiu.
Reviewuri clienti:
Nu este nici un review pentru acest produs.